Online řešení příkladů – podrobnosti

Vyřešené příklady můžete také zaplatit až po převzetí zakázky do splatnosti faktury – chápeme, že nemůžete čekat, než banka převede peníze na náš účet. Mohlo by již být pozdě…

Pro tuto možnost platí následující pravidla:

  • Cena zakázky nepřesáhne 300 Kč
  • Budeme mít o Vás dostatečné informace – žádné anonymní zaslání příkladu! (Pro vystavení faktury stejně potřebujeme o Vás znát základní povinné údaje)

 

Běžně příklad (y) vyřešíme do 48 hodin od zaslání kalkulace a potvrzení z Vaší strany (v případě potřeby rychlejšího výpočtu – expresní vyhotovení – viz poplatky níže). V měsících listopad, prosinec, leden, červen se může doba řešení protáhnout na 72 hodin.

Ceník – 1 příklad (včetně přehledného detailního postupu)

  • ZŠ 40 Kč
  • SŠ 60 Kč
  • VŠ 90 Kč
  • Expresní vyhotovení – pokud zažádáte (vyhrazujeme si právo expresní vyhotovení odmítnout) – vypracování do 20 hodin od kalkulace a vyření platebních podmínek + 30 %, vypracování do 8 hodin (nebo přes noc) + 80 %;  (do 4 hodin od kalkulace + 160%)
  • Administrativní poplatek (poplatek při objednávce do 150 Kč) +35 Kč
  • Pouze výsledek(y) - 15 % z ceny

Přesná cena Vám bude sdělena po zpracování kalkulace – kalkulaci vyhotovíme do cca 4 až 6 hodin od zaslání požadavku, pokud neodpovíme, kontaktujte nás, prosím, znovu.

O víkendu se doba provedení kalkulace může navýšit na 12 hodin.

Vyřešené příklady zasíláme v požadovaném formátu na Vaší e-mailovou adresu v dohodnutém termínu.

Při platbě předem budou podklady předány po připsání částky na náš bankovní účet (uvádějte prosím při placení vždy přidělený variabilní symbol a Vaše jméno – vše se tím urychlí). Platba předem bude probíhat na základě zaslané faktury.

Při platbě po dodání podkladů – viz závazné podmínky, zaplatíte částku do data splatnosti uvedené ve faktuře.

Po přijetí podkladů si prosím překontrolujte, zda jsou všechny požadované příklady vyřešené a v rozsahu, jak bylo dohodnuto a zda žádný neschází – pokud to tak není, informujte nás, nejdéle do 3 dnů. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Kontaktujte nás ideálně e-mailovou cestou na mail: martip02@seznam.cz nebo využijte kontaktní formulář.

V případě chybného výsledku nám zašlete podklady k opravě – příklady opravíme přednostně (většinou do pár hodin) a Vy jako omluvu dostanete slevu 25 % na řešení jiné případné zakázky. Chybným vyřešením není ovlivněna povinnost zaplatit fakturu. Reklamace je řešena OPRAVOU. Na reklamaci v podobě chybného výsledku máte zákonných 30 dní.

Příklady řeší tým kvalitních lektorů s dlouholetou praxí v daných předmětech!